Јеромонах Рафаило (Бољевић): Милост неизмјерна

predavanje-o-andjelima-janje-todorovic-3Предавање јеромонаха Рафаила (Бољевића) Игумана манастира Подмаине на тему „Милост неизмјерна“ које је одржао у недјељу 16. октобра у Светоархангелском манастиру на Михољској превлаци код Тивта на 129-ој духовној вечери које се сваке недјеље одржавају у овој превлачкој Светињи. У свом предавању отац Рафаило је кроз лик Светог свештеномученика Дионисија Ареопагита, Светитеља који је прослављан тог дана, а који је Свјетлост Христову примио од Светих апостола, вјернима сабраним на предавању покушао да приближи, како то Господ милост Своју – милост неизмјерну излива на Цркву Своју.
[mp3t track=”o.Rafailo_Milost_neizmjerna.mp3″ title=”” bold=”n” volslider=”y” style=”bigger2″]

Преузмите аудио датотеку

*Преузето са радија Светигора